Vážení zákazníci, pokud se k nám nedovoláte, z důvodu naší zaneprázdněnosti, napište své dotazy na posta@csmarket.cz Děkujeme

Jed na myši a potkany Obilné vločky v sáčcích 100g

Kód: 5543
Neohodnoceno
39,90 Kč / balení
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Obilné vločky v sáčcích 100g pro likvidaci myší uvnitř budov a likvidaci potkanů uvnitř i okolo budov. Obilné vločky obsahují návnadu, která silně láká hlodavce a účinkuje již po jednom použití. Účinek zpožděný několik dní zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jiných jedinců. Výrobek má mumifikující účinek a obsahuje látku, která zabraňuje náhodnému požití osob a zvířat. Speciálně vybraná zralá obilná zrna činí tento produkt výjimečně atraktívní. Používejte na místech mimo dosah dětí, osob se sníženým mentálním uvažováním, domácích zvířat. K dalším výhodám patří také hygienická ochrana, díky jedům v sáčcích. Sáčky jednoduše poházíte na místo výskytu hlodavců, nepropichujete ani nijak nerozděláváte. Hlodavci si sami sáčky prohryzají. Více informací v detailu produktu.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obilné vločky v sáčcích 100g pro likvidaci myší uvnitř budov a likvidaci potkanů uvnitř i okolo budov. Obilné vločky obsahují návnadu, která silně láká hlodavce a účinkuje již po jednom použití. Účinek zpožděný několik dní zabraňuje hlodavcům spojovat jed s eliminací jiných jedinců. Výrobek má mumifikující účinek a obsahuje látku, která zabraňuje náhodnému požití osob a zvířat. Speciálně vybraná zralá obilná zrna činí tento produkt výjimečně atraktívní. Používejte na místech mimo dosah dětí, osob se sníženým mentálním uvažováním, domácích zvířat. K dalším výhodám patří také hygienická ochrana, díky jedům v sáčcích. Sáčky jednoduše poházíte na místo výskytu hlodavců, nepropichujete ani nijak nerozděláváte. Hlodavci si sami sáčky prohryzají. 

V balení 100 g je 5 porcí po 20 g. 

Návod k použití: Umístěte do nástrahových stanic, které jsou zajištěny proti náhodnému otevření, a na místech, kde se vyskytují hlodavci: v blízkosti jejich nor/děr, oblasti krmení a chovu a na jejich steskách. Myš domácí: použijte60g na každých 5-10 m. Potkan obecný: použijte 100g na každých 5-10 m. Monitorujte nástrahové stanice a spotřebu nástrah, doplňte nástrahu a odstraňte mrtvé hlodavce 2-3 dny po aplikaci vevnitř  nebo 5-7 dní od aplikace kolem budov a poté nejméně jednou týdně. Před použitím výrobku zvažte nechemické metody likvidace hlodavců. Hlodavci jsou velmi nedůvěřiví a mají vynikající čich. Proto musí být kontejnery a rukavice používané pro aplikaci produktu bez zápachu. Kromě toho by měly být z blízkosti nástrahových stanic všechny potraviny atraktivní pro hlodavce. Nečistěte oblast, kde jsou hlodavci vidět přímo před aplikací produktu, protože by je to mohlo rozrušit a odradit je od konzumace návnady.  Pokud používáte nástrahu kolem budov, umístěte jí do oblastí, které nejsou náchylné k zaplavení vodou, zajistěte jí proti nepříznivému počasí, monitorujte nástrahové stanice a kontaminovanou nástrahu a nástrahu poškozenou vodou a vyměňte. Neodstraňujte nástrahu ze sáčků. Pokud je zapotřebí použít více nástražných stanic, měly by být umístěny nejméně 10 m od sebe pro likvidaci mírného zamoření hlodavci a minimálně 5 m od sebe pro likvidaci závažného zamoření hlodavci. Pokud je to možné, nástrahové stanice by měly být upevněny na zemi nebo na jiných površích/strukturách. Po umístění nástrahy by měla být přijata preventivní opatření ke zvýšení konzumace jedu a snížení pravděpodobnosti opakovaného zamoření  (zablokování otvorů, odstranění potravin a nápojů) 

Účinná složka: bromadiolon 0,0029% (0,029g/kg) směs ze skupiny antikoagulantů. Číslo povolení CZ-2014-0018 Pro všeobecné použití. Datum výroby, datum použitelnosti a číslo šarže na obalu. 

Výstražné symboly CLP - ECHA 

Bezpečnostní upozornění: Před použitím čtěte přiložené pokyny.  Varování H373 Může způsobit poškození orgánů (krvi) při prodloužené nebo opakované expozici. P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku. P260 Nevdechujte prach. P280 Používejte ochranné rukavice. P314 Necítíte-li se dobře, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. P501 Odstraňte obsah a/nebo nádobu  jako nebezpečný odpad v registrované provozovně nebo podniku v souladu s platnými předpisy. Před použitím výrobku si přečtěte štítek a informace dodávané s produktem a obdržené v místě a postupujte podle těchto informací. 

Bezpečnostní list produktu ZDE

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: