Hot Melt Glue Gun Tavná lepicí pistole

Kód: 437
Tip
Neohodnoceno
149 Kč –34 %
437 hot melt glue gun tavna lepici pistole
149 Kč –34 % 99 Kč / ks
Skladem (13 ks)
Můžeme doručit do:
22.10.2021

Tavná lepicí pistole, příkon 20 W. Určena pro tavná lepidla o průměru 7,0 mm a 7,5 mm. Využití najde nejen v domácnosti, ale i v lehčích provozech zaměřených na výrobu dekorací. Sezónní, Vánoční, Velikonoční dekorace. Výrobní a kutilské práce. Jako jsou dílny, květinářství apod. Opatřena vypínačem se světelným indikátorem a stojánkem.  Zapojení do el. sítě. Lepí například dřevo, některé kovy, umělou hmotu, jehličí, textilie, papír, lepenku, keramiku a další materiály. Možné použít na materiály odolné povětrnostním podmínkám. Lze použít na utěsnění věder, skla, sanitárních povrchů - umyvadla, vany atd. Ideální na lehké užitkové práce - lepení židlí, lišt, malých obkladů, hraček, rozbitých dekorací. 

Obsahuje český a slovenský návod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tavná lepicí pistole, příkon 20 W. Určena pro tavná lepidla o průměru 7,0 mm a 7,5 mm. Využití najde nejen v domácnosti, ale i v lehčích provozech zaměřených na výrobu dekorací. Sezónní, Vánoční, Velikonoční dekorace. Výrobní a kutilské práce. Jako jsou dílny, květinářství apod. Opatřena vypínačem se světelným indikátorem a stojánkem.  Zapojení do el. sítě. 

Upozornění: pistole nesmí přijít do styku s vodou - při práci pistoli nesmíte odkládat na hořlavé materiály, vždy použijte výsuvný stojánek pistole. Umisťujte zapnutou a také vypnutou pistoli mimo dosahu dětí - nebezpečí popálení při dotyku žhavého hrotu pistole - Nedotýkejte se při práci hrotu/trysky nebo roztavené hmoty lepidla bez použití rukavic. V případě potřísnění ruky horkým lepidlem zasaženou část ruky ponořit do studené vody na několik minut a až potom odstranit lepidlo. Je-li to nezbytné, vyhledat lékařskou pomoc. 

 

Rozměry: délka 13cm x výška 11,5 cm x šířka 2 cm. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dům, byt a zahrada
Hmotnost: 0.165 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: