COB ULTRA BRIGHT Osvětlení do prostorů bez elektřiny (5 W)

Kód: E307
Novinka
1 hodnocení
39 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
26.1.2021

COB ULTRA BRIGHT osvětlení do prostorů bez elektřiny (5 W). Osvítí až 20 Bezpečné světlo na baterie s designem vypínače, využívající nejnovější technologii COB (Chip on board) - LED čipů na keramickém plošném spoji a pokryté vrstvou luminoforu, díky které je z celé plochy čipů odváděna rovnoměrná emise světla a tím je dosaženo vyššího světelného výkonu v porovnání s konvenčními LED diodami starší generace. Výborně osvítí půdy, sklepy, kůlny, stodoly a další technické místnosti domu nebo dílny. Skvěle poslouží na dovolené do stanu nebo do kufru auta při nočním nakládání. Oblíbené u rodičů dětí, které se bojí v noci tmy. Jednoduché zapnutí (stisk zapnuto, stisk vypnuto). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

COB LED osvětlení do prostorů bez elektřiny (5 W). Osvítí až 20 m². Bezpečné světlo na baterie s designem vypínače, využívající nejnovější technologii COB (Chip on board) - LED čipů na keramickém plošném spoji a pokryté vrstvou luminoforu, díky které je z celé plochy čipů odváděna rovnoměrná emise světla a tím je dosaženo vyššího světelného výkonu v porovnání s konvenčními LED diodami starší generace. Výborně osvítí půdy, sklepy, kůlny, stodoly a další technické místnosti domu nebo dílny. Skvěle poslouží na dovolené do stanu nebo do kufru auta při nočním nakládání. Oblíbené u rodičů dětí, které se bojí v noci tmy. Jednoduché zapnutí (stisk zapnuto, stisk vypnuto). 

Snadná instalace (viz. obrázek 3). Napájení pomocí 3 x AAA baterií, nejsou součástí balení. Rozměry 8,5 x 8 x 2 cm.  Každý objednaný kus před odesláním zkoušíme. 

 

 

 

Dodáváme v verzích se zásobníkem na 4 a 3 baterie, obě verze mají stejné vlastnosti a kvalitu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: